• Vyprodáno

Alkoholový test z dechu - 1 ks v balení

Rychlý a spolehlivý alkoholový test z dechu ve formě trubičky s měrným balónkem. Test slouží pro jednorázové orientační zjištění alkoholu ve vydechovaném vzduchu a je vhodný jak pro domácí testování, tak i pro použití zaměstnavateli. Balení obsahuje 1 sadu.

35,00 Kč
S DPH
Počet
Přidat na seznam přání
Vyprodáno

Charakteristika:

Jednorázový alkoholový test z dechu ve formě detekční trubičky s měrným balónkem je kvalitní a rychlý orientační test, který pomáhá detekovat hladinu alkoholu v lidském těle. Tento test neobsahuje nebezpečné sloučeniny chromu jako podobné výrobky. Tester je vhodný pro preventivní testování osob.

Stejně jako drogové testery se alkoholové testy velmi často používají i k zajištění bezpečnosti práce, zaměstnavatelé jimi testují pravidelně své zaměstnance (zejména profese jako řidiči, skladníci) a své uplatnění nacházejí stále častěji také ve školách. Výhodou jednorázových detekčních trubiček je oproti elektronickým testerům nízká cena a odpadá jakákoliv údržba, pravidelná kalibrace nebo nákup náústků a baterií.

 

Parametry výrobku:

- počet testů v balení: 1 ks detekční trubička + 1 ks měrný balónek + 1 ks náústek

- jednorázový test

- návod k použití je součástí balení

 

Způsob provedení testu:

Vyjměte z obalu detekční trubičku a měrný balonek složený do náústku. Sejměte obě zátky na detekční trubičce a trubičku vsaďte jedním koncem do měrného balónku. Na druhý konec detekční trubičky nasaďte náústek. Profoukněte trubičku v průběhu 20 až 40 sekund až do úplného naplnění balónku (trubička se zahřívá). Výsledek testu se vyhodnocuje po jedné minutě od úplného nafouknutí balónku, maximálně pak do dvou minut. Vyhodnocení testu se provádí porovnáním zabarvení trubičky s etalonem na trubičce. Intenzita zabarvení náplně trubičky je závislá na množství alkoholu v dechu. Přesný popis provedení testu a další informace naleznete v přiloženém návodu k použití.

 

Doporučení:

V našem obchodě v sekci příslušenství můžete také zakoupit latexové rukavice, které Vám pomohou hygienicky a bezpečně provést testování.

 

Poznámka:

Zkouška provedená tímto testem poskytuje pouze předběžný orientační výsledek. Pro právní použití výsledku testu je nutné provést laboratorní potvrzení výsledku specifickou alternativní chemickou metodu ve specializované laboratoři.

Laboratorní potvrzení výsledku testu nebo opakované testování se také doporučuje z důvodu vyloučení tzv. falešně negativního či falešně pozitivního výsledku testu.

Barevné vyobrazení výrobku v našem obchodě se může lišit od skutečnosti, nikoliv však typ testu nebo jeho parametry.

TEJAS-1