ROUŠKA Nanovia 99,97 -10ks

Jak to funguje?

Jednak jsou díky větší hustotě vláken zachycovány i menší částice, než je běžné u standardních roušek. Dále jsou pomocí náboje na povrchu vláken aktivně přitahovány i velmi jemné částice.

699,00 Kč
S DPH
Počet
Přidat na seznam přání
Skladem

Účinnost jako respirátor

Účinnost jako respirátor Tkanina masky Nanovia 99,97 je funkčními vlastnostmi absolutně srovnatelná s požadavky na respirátory třídy FFP3 ve smyslu ochrany proti viru Covid 19. Vzhledem ke konstrukčním rozdílům však maska Nanovia 99,97 nemůže 100 % nahradit respirátor. Zatímco respirátor je vyroben tak, aby co nejdokonaleji přiléhal k obličeji, maska toto nezaručuje. Tudíž není určena pro pracoviště ohrožující pracovníky například těkavými látkami. Pro takováto pracoviště máme v nabídce Nanovia FFP 3 respirátor. Výhodou masky Nanovia 99,9 je vysoká míra prodyšnosti, díky které je schválenou ochrannou pomůckou, kterou lze používat pro práci až 24 hodin denně. U respirátoru je tato doba omezena na maximálně 5 hodin během pracovní směny.

Parametry výrobku:

- počet kusů v balení: 10 ks

- materiál: Maska se skládá z úvazků, drátku a samotné textilie. Textilie je tvořena vnitřní a vnější krycí polypropylenovou vrstvou, filtrační polypropylenovou vrstvou s nánosem nanovlák

- velikost: UNI

- nesterilní jednorázový výrobek

  

MASK 99,97