PROFESIONÁLNÍ TEST NA 6 DROG ze slin kazeta RightSign

Multi-Drug Rapid Test Cassette je rychlý screeningový test ze slin, který lze provést bez použití přístroje. Test využívá monoklonální protilátky k selektivní detekci zvýšených hladin specifických léků v lidských slinách. BZO,COC,AMP,MET,THC,OPI

299,00 Kč
S DPH
Počet
Přidat na seznam přání
Skladem

Charakteristika:

Multi-Drogový Rapid Test ve formě kazety je imunoanalytickým laterálním průtokovým chromatografickým testem pro kvalitativní detekci více drog a jejich metabolitů ve slinách. Tento test poskytuje pouze předběžný výsledek analytického testu. K potvrzení předběžného pozitivního analytického výsledku by měla být použita specifičtější alternativní chemická metoda. Preferovanými konfirmačními metodami jsou plynová chromatografie/hmotnostní spektrometrie (GC/MS), plynová chromatografie/tandemová hmotnostní spektrometrie (GC/MS/MS), kapalinová chromatografie/hmotnostní spektrometrie (LC/MS) nebo kapalinová chromatografie/tandemová hmotnostní spektrometrie (LC/MS/MS). Odborný úsudek by měl být aplikován na jakýkoli výsledek screeningového testu při použití drog, zejména pokud jsou indikovány předběžné pozitivní výsledky.

PRINCIP TESTU:

Multi-Drug Rapid Test Cassette je imunotest založený na principu kompetitivní vazby. Látky, které mohou být přítomny ve vzorku ústní tekutiny, reagují se svými příslušnými látkami a vázají se na své specifické protilátky.

Během testování část vzorku ústní tekutiny putuje kapilárním působením nahoru. Droga, pokud je přítomno ve vzorku ústní tekutiny,pak bude reagovat s příslušnou protilátkou a proteinem a v oblasti testovací linie specifického proužku se objeví viditelná barevná čára. Přítomnost drogy nad mezní koncentraci ve vzorku orální tekutiny nasytí všechna vazebná místa protilátky. Barevná čára se proto v oblasti testovací čáry netvoří. Aby byla i procedurální kontrola, objeví se v oblasti kontrolní čáry vždy barevná čára, což znamená, že byl přidán správný objem vzorku a došlo k prosakování membrány.

DMDR-MSC86

Specifické reference

upc
859064664503
ean13
8590646645038