O NÁS

 

Všeobecně

Pod naší značkou IVD Biotech dodáváme kvalitní in vitro diagnostik testy od významných zahraničních společností, které se zabývají nejen výrobou, ale i vývojem těchto produktů. V rámci našeho zákaznického servisu se snažíme o maximální spokojenost klientů, proto budeme rádi, pokud se na nás v případě jakýchkoliv dotazů nebo připomínek obrátíte.

VIDEONÁVOD k našemu nejprodávanějšímu testu NA 6 DROG ZE SLIN naleznete níže

https://www.youtube.com/watch?v=JEy-4LHVVLI

 

Poradenství

Na základě našich dlouhodobých zkušeností s dodávanými produkty jsme se stali plně kompetentními i v oblasti poradenství, proto jsme kdykoliv připraveni odpovědět na Vaše dotazy a poskytnout Vám rady i relevantní informace.

 

Registrace a certifikáty

Jsme registrovaným distributorem diagnostických zdravotnických prostředků in vitro u Ministerstva zdravotnictví ČR v souladu s platnými právními předpisy. Veškeré námi nabízené výrobky jsou CE certifikovány a společně s nimi dodáváme i podrobný návod v Českém jazyce. Na vyžádání Vám rádi zmíněné dokumenty předložíme k nahlédnutí.

 

Copyright

Obsah internetových stránek www.drogovy-test.cz je chráněn autorským zákonem. Kopírování, pozměňování a šíření obsahu těchto inernetových stránek bez souhlasu provozovatele je nezákonné.


Nové produkty

Poštovné

Balík do ruky 89 Kč
Balík na poštu 85 Kč
Balík do balíkovny 79 Kč
Dobírka 49 Kč

Balné ani žádné jiné poplatky neúčtujeme. Při nákupu nad 5.000,- Kč je doprava zdarma.

Facebook

O nákupu