Všeobecně

Pod naší značkou IVD Biotech dodáváme kvalitní in vitro diagnostik testy od významných zahraničních společností, které se zabývají nejen výrobou, ale i vývojem těchto produktů. V rámci našeho zákaznického servisu se snažíme o maximální spokojenost klientů, proto budeme rádi, pokud se na nás v případě jakýchkoliv dotazů nebo připomínek obrátíte.

VIDEONÁVOD k našemu nejprodávanějšímu testu NA 6 DROG ZE SLIN naleznete níže

https://www.youtube.com/watch?v=JEy-4LHVVLI

 

Poradenství

Na základě našich dlouhodobých zkušeností s dodávanými produkty jsme se stali plně kompetentními i v oblasti poradenství, proto jsme kdykoliv připraveni odpovědět na Vaše dotazy a poskytnout Vám rady i relevantní informace.

 

Registrace a certifikáty

Jsme registrovaným distributorem diagnostických zdravotnických prostředků in vitro u Ministerstva zdravotnictví ČR v souladu s platnými právními předpisy. Veškeré námi nabízené výrobky jsou CE certifikovány a společně s nimi dodáváme i podrobný návod v Českém jazyce. Na vyžádání Vám rádi zmíněné dokumenty předložíme k nahlédnutí.

 

Copyright

Obsah internetových stránek www.drogovy-test.cz je chráněn autorským zákonem. Kopírování, pozměňování a šíření obsahu těchto inernetových stránek bez souhlasu provozovatele je nezákonné.