Alkohol test ze slin - 5 ks v balení

Rychlý a spolehlivý alkoholový test z lidských slin ve formě papírového proužku. Vysoce citlivá metoda, umožňuje přibližný odhad relativní hladiny alkoholu v krvi. Test slouží pro jednorázové orientační zjištění alkoholu a je vhodný jak pro domácí testování, tak i pro použití zaměstnavateli. Jedná se o 2 samostatně balené sáčky s návodem. Videonávod

https://www.facebook.com/alkoholtestzeslin.cz/

199,00 Kč
S DPH
Počet
Přidat na seznam přání
Skladem

Působení / užití: Dvě třetiny dospělých konzumují alkohol.1 Hladina alkoholu v krvi, při jejímž dosažení je osoba pod vlivem alkoholu, se u každého jednotlivce liší. Každý jednotlivec vykazuje určité paramet-ry, na nichž závisí to, kdy je vliv alkoholu patrný; je to například výška, váha, stravovací návyky a snášenlivost alkoholu. Nepřiměřená konzumace alkoholu je častou příčinou mnoha nehod, zranění a zdravotních potíží. Je prokázáno, že koncentrace alkoholu ve slinách je srovnatelná s hladinou alkoholu v krvi.2, 3 Jednostupňový test hladiny alkoholu ve slinách se skládá z plastového proužku s reakčním políčkem na jednom konci. To při kontaktu s roztokem obsahujícím alkohol rychle mění barvu v závislosti na koncentraci alkoholu. Reakční políčko využívá chemii pevné fáze prostřednictvím vysoce specifické enzymové reakce. Jednostupňový test hladiny alkoholu ve slinách je rychlá a vysoce citlivá metoda pro detekci obsahu alkoholu ve slinách, která umožňuje i přibližný odhad relativní hladiny alkoholu v krvi. Tento test poskytuje pouze orientační výsledky. Pro získání potvrzeného výsledku rozboru je třeba použít přesnější alternativní chemickou metodu. Každý výsledek by měl být klinicky a odborně posouzen, obzvláště pokud je výsledek předběžného testu pozitivní.
Dávkování: Proužek je určen pouze pro jednorázové použití.
Příznaky: Jednostupňový test hladiny alkoholu ve slinách dává pozitivní reakci s metanolem, etanolem a allylalkoholem.
Fakta / rady: Výsledky Jednostupňového testu hladiny alkoholu ve slinách jsou odečítány vizuálně a přibližná relativní koncentrace alkoholu v krvi je zjištěna pomocí porovnávání barev. S testovacím materiálem, který přišel do styku se slinami, by mělo být zacházeno jako s potenciálně infekčním.
Odborná poznámka: 1. Nedodržení 15minutové doby bez jídla, pití či vkládání jiných látek do úst (včetně kouření) před testováním může způsobit chybné výsledky, neboť sliny mohou být kontaminovány rušivými látkami. 2. Jednostupňový test hladiny alkoholu ve slinách je vysoce citlivý na přítomnost alkoholu. Alkoholové výpary ve vzduchu jsou někdy Jednostupňovým testem hladiny alkoholu ve slinách detekovány. Alkoholové výpary lze nalézt v mnoha institucích i domácnostech. Alkohol je součástí mnoha výrobků v domácnostech, jako jsou dezinfekční prostředky, deodoranty, parfémy a čističe skel. Pokud je podezření na přítomnost alkoholových výparů, měl by se test provádět v prostředí, kde se takové páry nevyskytují. 3. Požití nebo běžné užívání některých volně prodejných léků nebo produktů obsahující alkohol může způsobit pozitivní výsledky.
GMR-ALC-5S

Specifické reference

ean13
8590646610241